Počasni članovi

Počasni članovi ANUBiH

Josip Broz Tito
izabran 19.11.1969.

Ivo Andrić
izabran 23.12.1969
Rodoljub Čolaković
izabran 23.12.1969.

Edvard Kardelj
izabran 29.04.1971.

Vladimir Bakarić
izabran 18.04.1974.
Ivan Supek
izabran 14.05.2002.

Bogdan Bogdanović
izabran 14.05.2002.

Adil Zulfikarpašić
izabran 14.05.2002.
.